Shakira foto, fotečky
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Shakira

Shakira fotka, fotečka


Celebrity Shakira foto


Na této stránce můžete shlédnout fotečky Shakira této krásné ženyPoznámka: Klikněte na náhled obrázku pro zobrazení celebrity Shakira ve větším rozměru a v novém okně. Upozornuji, že fotečky celebrity se nacházejí na jiném místě, proto může jejich načítání trvat poměrně delší dobu. Mějte proto trpělivost a počkejte chvilku, však vám práce neuteče. Všechny pics by měly být nezávadné, tedy neměly by obsahovat erotické foto celebrit, akty celebrit, nahoře bez, nahé celebrity, apod. Pouze Shakira fotečky.

Chcete-li vidět další fotky Shakira klikněte sem

Náš tip: Víte, že jedním z nejslavnějších fotbalových klubů světa je FC Arsenal?

English version of this page, Shakira pictures, Shakira pictures photos you can found here


Shakira photo

Několik fórů na závěr. Vtip Předpověď počasí: Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Brigádník

Brigádník je pojmenování pro člověka, který vykonává nějakou drobnou práci, sloužící jako výpomoc. Taková práce není dlouhodobá ani systematická, může být vykonávána i svépomocí. Brigádník může práci vykonávat dobrovolně zdarma nebo jen za malou odměnu. Placená brigáda je prací...

Ashleigh Bartyová

Asleigh Bartyová je bývalá australská profesionální tenistka a kriketistka. Její rodinné kořeny ze strany otce sahají až k původním obyvatelům Austrálie z kmene Ngarigo. Bartyová se narodila v dubnu 1996 ve městě Ipswich ve státě Queensland do rodiny vládního úředníka a rentgenoložky....

Don Budge

Don Budge, celým jménem Johan Donald Budge, byl jedním z nejvýznamnějších tenistů v historii. Budge byl prvním hráčem v historii tenisu, který dokázal vyhrát všechny čtyři Grand Slam turnaje v jednom roce, a to roku 1938.Budge se narodil v rodině, kde hrál sport velkou roli....

Reklama